środa, 25 sierpnia 2010

Anioły w podartych sukienkach

Tych Cykl Trzech Aniołów (i Trzech innych Jeszcze do pochwalenia sie na później), namalowała BARDZO zdolna Osóbka, która SIĘ zwie SZEHEREZADA. Ania, bo o niej Mowa, żart absolwentką WSP, JEJ Obrazy, malunki, Rysunki, aby po prostu rzeczywistość Bajkowa. Ona swoje baśnie pędzlem opowiada, kredkami ...
Kiedy patrzy sie na NIE, OD razu ma ochotę SIĘ Na powrót do dzieciństwa. JEJ bajkowe miasteczka sa Tak urokliwe, natychmiast Ze chciałby SIĘ tam byc, ISC ta uliczką, pogłaskać Tego kotka Lub Na chwilkę przystanąć pod stara lampa.
Moje Anioły sa cale w fioletach, wiszą nad łóżkiem w sypialni Mojej lawendowej. Codziennie Rano budząc SIĘ patrze Na Dzień zaczyna Nie i mi sie iście anielsko.


kwietny Anioł


pokojowy Anioł


latarniany Anioł

wtorek, 24 sierpnia 2010

Wyszperane

Mieszka w Anglii Kto Na pewno Nie Raz Byl tam, co Tych DLA Nie Wiedza co to CAR BOOT juz wyjaśniam. JEST na Miejscu, gdzie w weekend anglicy przyjeżdżają z wypchanymi po Brzegi Samochodów swoich bagażnikami, różnymi Nich DLA "zawadzidłami", których chcą SIĘ pozbyć ZA przysłowiowy długopisy. Na Ja do Odwiedź stronę autora naszemu po "pchli targ". Ogólnie można tam znaleźć dosłownie wszystko. Ale żeby wyszperać jakis RARYTAS trzeba SIĘ Sporo nachodzić i nawytężać wzrok.
W niedzielę udało te mi sie cos ciekawego upolować. Dwie porcelanowe konewki z edwardiańskiego okresu? Na pewno żart edwardiański styl, ale Nie wiadmo Jak powstały dawno. Starszy pan zapewniał Mnie, že Jeszcze nie należały Mamy Jégo, Na pewno sa Wiec z początku XX Wieku.
Teraz zdobią moje Okno w Kuchni.


PRZY okazji kot przygarnięty zostal. Poki co ceramiczny. Zamieszkał w ogrodzie. Najpierw SIĘ skrył PRZED fuksjii po deszczem kwieciem.


A w ostateczności zamieszkał Na doniczce Wsrod kwiatów.


Mam w planach zakup british shorth-a, gdy "Tylko SIĘ upewnię, Ze Synek Nie Ma kociej alergii.
Marze o NIM OD Dziecka ...